Přihlásit

Základní

Abecední

Komplexní

Poznámka k možnostem vyhledávání: Možnost vyhledávání může být číslem, datem, výčtem nebo textem. V závislosti na tom se přizpůsobují i možnosti, které můžete u daného pole zvolit. Kupříkladu pro text nemají možnosti „větší“ či „menší“ smysl, ty jsou tedy pro text zakázány. Logický vztah mezi jednotlivými požadavky, které zadáte do vstupních polí, se také uzpůsobuje typu dané možnosti. Budete-li mít vztah „nebo“ mezi možnostmi typu datum, automaticky se předpokládá, že u data je požadována rovnost a u textu „obsažení“ daného textu (u textů lze zvolit i možnost přesné shody, u té se uvažuje mezi jednotlivými poli vztah „nebo“). Také pamatujte, že přesná shodaje je, samozřejmě z důvodů zvýšení přesnosti a rychlosti, vyžadována i u výčtových položek, se správným zápisem vám pomůže „našeptávač“.

Výročí

.
Počet nalezených záznamů: 1
Milan Hořínek *7. 7. 1932 - +27. 3. 2009
Místo narození: Doloplazy
Místo úmrtí: Olomouc
Obory působení: fotograf
Anotace:

Narozen v Doloplazích (u Olomouce). Profesionální fotograf. V 60. letech člen olomoucké skupiny Ohnisko později člen Klubu fotoreportérů při Svazu novinářů. Člen Klubu filatelistů Haná a člen Unie výtvarných umělců Olomoucka.

Zdroj:

Hladiš, František: Milan Hořínek. Příležitostný leták k výstavě fotografií. 1992.; Decenium. Almanach a katalog k 10. výročí Galerie G. Olomouc 2002.;

Jste si naprosto jisti, že chete tanto záznam smazat?